HABERLER
Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Farkültesi Kariyer Günleri

19/12/2013 tarihinde Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği ile birlikte Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde düzenlenen kariyer günlerine katıldık. Organizasyondaki misyonumuz “Medikal Malzemelerin Eczanedeki Yeri” ile ilgili genç meslektaşlarımızı bilgilendirmekti.

 

Konuşmacı olarak Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği Yönetim Kurulu üyesi Ecz. Yaman Furtun; şirketimizi temsilen Ecz. Arif Cüneyt Kaya ve Satış Ticaret Müdürümüz Ömer Demir , genç eczacılarla bir araya geldi. Oldukça keyifli bir sohbet havasında gerçekleştirilen organizasyon sonrasında genç meslektaşlarımızın, 33 eczacının bir araya gelerek kurdukları şirketimize olan bakışları ve olumlu değerlendirmeleri bizi memnun etti.

 

Organizasyonun gerçekleştirilmesinde büyük katkıları olan dekanımız Prof.Dr. Bülent Gümüşel’e ve dekan yardımcılarından Doç. Dr. Kutay Demirkan’a teşekkür ederiz.  Ayrıca bir eczacı şirketi olarak akademik eğitim programının içerisinde pratiğe yönelik bu tür organizasyonlara yer vermelerinden dolayı kendilerini tebrik ederiz.  

 

                                 Yoğun katılımın olduğu bu seminerle ilgili fotoğraflara galeri kısmından ulaşabilirsiniz.

DİĞER HABERLER
MEDİKAL MEDULA GİRİŞ
ÜTS KAYIT ve BAYİLİK İŞLEMLERİ
TİTUBB ÜZERİNDEN BAYİLİK BAŞVURUSU
1. Farmacorp Çalıştayı
Avusturya Diabet Firması MED TRUST ile

26/04/2013 tarihinde Türkiye Distribütörlüğü anlaşması imzalandı
Bitkisel 2012 Sempozyumu